Artikelcode (SKU): 679928 SKU leverancier: PFETTGA00008001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679928
EAN 5410439362580
SKU leverancier PFETTGA00008001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM