Artikelcode (SKU): 130283 SKU leverancier: PFETTG001008001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130283
EAN 5410439318624
SKU leverancier PFETTG001008001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM