Artikelcode (SKU): 679929 SKU leverancier: PFETTGA00008002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679929
EAN 5410439364706
SKU leverancier PFETTGA00008002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM