Artikelcode (SKU): 130284 SKU leverancier: PFETTG001008002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130284
EAN 5410439318631
SKU leverancier PFETTG001008002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM