Artikelcode (SKU): 130285 SKU leverancier: PFETTG001008002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130285
EAN 5410439318648
SKU leverancier PFETTG001008002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM