Artikelcode (SKU): 130286 SKU leverancier: PFETTG001008002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130286
EAN 5410439318655
SKU leverancier PFETTG001008002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM