Artikelcode (SKU): 130287 SKU leverancier: PFETTG001008002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130287
EAN 5410439318662
SKU leverancier PFETTG001008002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM