Artikelcode (SKU): 679899 SKU leverancier: PFETTG001008002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679899
EAN 5410439318679
SKU leverancier PFETTG001008002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM