Artikelcode (SKU): 130288 SKU leverancier: PFETTG001008003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130288
EAN 5410439318686
SKU leverancier PFETTG001008003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM