Artikelcode (SKU): 679902 SKU leverancier: PFETTG001008003203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679902
EAN 5410439318693
SKU leverancier PFETTG001008003203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 320 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM