Artikelcode (SKU): 679903 SKU leverancier: PFETTG001008003403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679903
EAN 5410439318709
SKU leverancier PFETTG001008003403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 340 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM