Artikelcode (SKU): 130289 SKU leverancier: PFETTG001008003603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130289
EAN 5410439318716
SKU leverancier PFETTG001008003603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 360 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM