Artikelcode (SKU): 679904 SKU leverancier: PFETTG001008003803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679904
EAN 5410439318723
SKU leverancier PFETTG001008003803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 380 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM