Artikelcode (SKU): 161952 SKU leverancier: PFETTG001008004003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 161952
EAN 5410439318730
SKU leverancier PFETTG001008004003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 400 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM