Fischer , FISCHER FFSZ7.5X132 T25 KOZ.SCHR.CK (100 stuks)(vp
Delen:
Artikelcode (SKU): 123841 SKU leverancier: 92704
Specificaties
Artikelcode (SKU) 123841
EAN 4006209927045
SKU leverancier 92704
Merk FISCHER
Boordiameter 6 MM
Aandrijving (maat) T 25
Aandrijving Torx
Lengte (schroef) 132 MM
Diameter (kop) 7,5 MM
Lengte 132 MM