Artikelcode (SKU): 681808 SKU leverancier: SM0WSS0010751023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681808
EAN 5902134710501
SKU leverancier SM0WSS0010751023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 102 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V