Artikelcode (SKU): 681809 SKU leverancier: SM0WSS0010751123
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681809
EAN 5902134710518
SKU leverancier SM0WSS0010751123
Merk PGB FASTENERS
Lengte 112 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V