Artikelcode (SKU): 681810 SKU leverancier: SM0WSS0010751223
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681810
EAN 5902134710525
SKU leverancier SM0WSS0010751223
Merk PGB FASTENERS
Lengte 122 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V