Artikelcode (SKU): 681811 SKU leverancier: SM0WSS0010751323
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681811
EAN 5902134710532
SKU leverancier SM0WSS0010751323
Merk PGB FASTENERS
Lengte 132 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V