Artikelcode (SKU): 681812 SKU leverancier: SM0WSS0010751423
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681812
EAN 5902134711027
SKU leverancier SM0WSS0010751423
Merk PGB FASTENERS
Lengte 142 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V