Artikelcode (SKU): 681813 SKU leverancier: SM0WSS0010751523
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681813
EAN 5902134710549
SKU leverancier SM0WSS0010751523
Merk PGB FASTENERS
Lengte 152 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V