Artikelcode (SKU): 681814 SKU leverancier: SM0WSS0010751623
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681814
EAN 5902134710556
SKU leverancier SM0WSS0010751623
Merk PGB FASTENERS
Lengte 162 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V