Artikelcode (SKU): 681815 SKU leverancier: SM0WSS0010751823
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681815
EAN 5902134710563
SKU leverancier SM0WSS0010751823
Merk PGB FASTENERS
Lengte 182 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V