Artikelcode (SKU): 681816 SKU leverancier: SM0WSS0010752023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681816
EAN 5902134710570
SKU leverancier SM0WSS0010752023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 202 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V