Artikelcode (SKU): 681817 SKU leverancier: SM0WSS0010752123
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681817
EAN 5902134710587
SKU leverancier SM0WSS0010752123
Merk PGB FASTENERS
Lengte 212 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t25 V