Artikelcode (SKU): 681761 SKU leverancier: SM0WSC0010751023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681761
EAN 5902134709178
SKU leverancier SM0WSC0010751023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 102 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V