Artikelcode (SKU): 681762 SKU leverancier: SM0WSC001075102E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681762
EAN 5902134706818
SKU leverancier SM0WSC001075102E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 102 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V