Artikelcode (SKU): 169685 SKU leverancier: SM0WSC0010751123
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169685
EAN 5902134709185
SKU leverancier SM0WSC0010751123
Merk PGB FASTENERS
Lengte 112 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V