Artikelcode (SKU): 681763 SKU leverancier: SM0WSC001075112E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681763
EAN 5902134706825
SKU leverancier SM0WSC001075112E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 112 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V