Artikelcode (SKU): 681764 SKU leverancier: SM0WSC0010751223
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681764
EAN 5902134709192
SKU leverancier SM0WSC0010751223
Merk PGB FASTENERS
Lengte 122 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V