Artikelcode (SKU): 681765 SKU leverancier: SM0WSC001075122E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681765
EAN 5902134706832
SKU leverancier SM0WSC001075122E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 122 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V