Kozijnschroef CK-T30 Ø7,50x132 Zn (vp=100) ref. SM0WSC0010751323
Delen:
Artikelcode (SKU): 169686 SKU leverancier: SM0WSC0010751323
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169686
EAN 8714723473028
SKU leverancier SM0WSC0010751323
Merk PGB FASTENERS
Bewerking (oppervlaktebehandeling) verzinkt
Lengte 132 MM
Aandrijving T 30 "
Lengte (schroef) 132 MM
Materiaal staal
Lengte 132 MM
Diameter 7,5 MM
Verpakt per 100 ST
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V