Artikelcode (SKU): 681766 SKU leverancier: SM0WSC001075132E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681766
EAN 5902134706849
SKU leverancier SM0WSC001075132E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 132 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V