Artikelcode (SKU): 681767 SKU leverancier: SM0WSC0010751423
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681767
EAN 5902134709215
SKU leverancier SM0WSC0010751423
Merk PGB FASTENERS
Lengte 142 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V