Artikelcode (SKU): 161974 SKU leverancier: SM0WSC0010751523
Specificaties
Artikelcode (SKU) 161974
EAN 5902134709222
SKU leverancier SM0WSC0010751523
Merk PGB FASTENERS
Lengte 152 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V