Artikelcode (SKU): 681768 SKU leverancier: SM0WSC001075152E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681768
EAN 5902134707655
SKU leverancier SM0WSC001075152E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 152 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V