Artikelcode (SKU): 681769 SKU leverancier: SM0WSC0010751623
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681769
EAN 5902134709239
SKU leverancier SM0WSC0010751623
Merk PGB FASTENERS
Lengte 162 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V