Artikelcode (SKU): 169687 SKU leverancier: SM0WSC0010751823
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169687
EAN 5902134709246
SKU leverancier SM0WSC0010751823
Merk PGB FASTENERS
Lengte 182 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V