Artikelcode (SKU): 681770 SKU leverancier: SM0WSC001075182E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681770
EAN 5902134707662
SKU leverancier SM0WSC001075182E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 182 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V