Artikelcode (SKU): 169688 SKU leverancier: SM0WSC0010752023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169688
EAN 5902134709253
SKU leverancier SM0WSC0010752023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 202 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V