Artikelcode (SKU): 681771 SKU leverancier: SM0WSC0010752123
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681771
EAN 5902134709260
SKU leverancier SM0WSC0010752123
Merk PGB FASTENERS
Lengte 212 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V