Artikelcode (SKU): 681773 SKU leverancier: SM0WSC0010753023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681773
EAN 5902134201337
SKU leverancier SM0WSC0010753023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 302 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V