Artikelcode (SKU): 681772 SKU leverancier: SM0WSC0010752523
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681772
EAN 5902134201320
SKU leverancier SM0WSC0010752523
Merk PGB FASTENERS
Lengte 252 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM
Type Cilinderkop t30 V