Artikelcode (SKU): 681797 SKU leverancier: SM0WSF00110290103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681797
EAN 5902134253664
SKU leverancier SM0WSF00110290103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 102 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM