Artikelcode (SKU): 681798 SKU leverancier: SM0WSF00111290103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681798
EAN 5902134253688
SKU leverancier SM0WSF00111290103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 112 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM