Artikelcode (SKU): 681799 SKU leverancier: SM0WSF00112290103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681799
EAN 5902134253701
SKU leverancier SM0WSF00112290103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 122 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM