Artikelcode (SKU): 681800 SKU leverancier: SM0WSF00113290103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681800
EAN 5902134253695
SKU leverancier SM0WSF00113290103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 132 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM