Artikelcode (SKU): 681801 SKU leverancier: SM0WSF00115290103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681801
EAN 5902134253718
SKU leverancier SM0WSF00115290103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 152 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM