Artikelcode (SKU): 681802 SKU leverancier: SM0WSF00118290103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681802
EAN 5902134253732
SKU leverancier SM0WSF00118290103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 182 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 7,5 MM