Artikelcode (SKU): 681782 SKU leverancier: SM0WSF0010751023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681782
EAN 5902134709024
SKU leverancier SM0WSF0010751023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 102 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM